Sermaye Piyasası Lisanslama Düzey 1 Hap Notlar Kitabı

SPL Düzey 1 kitap, Sermaye Piyasası Lisanslama Düzey 1 kitap, Akıllı Kitap, Düzey 1 Kitap, SPL Düzey 1 Akıllı Kitap, Sermaye Piyasası Lisanslama Düzey 1 Akıllı Kitap, Hap Notlar

16 Şubat 2024

6 yorum "Sermaye Piyasası Lisanslama Düzey 1 Hap Notlar Kitabı"

  1. Kitap gayet net ve önemli bilgilerin özeti olarak hazırlanmış sadece bu kitaba çalışıp , soru çözerek tek seferde Spk sınavını verebilirsiniz.Detaylı uzun çalışma notlarına gerek yok hepsinin özeti bu kitapta mecvut zaten.

  2. Öncelikle bu kitabı bizler için yazan Özlem hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Kitabın içerisindeki barkodlu anlatımlar , sorular sınavda çok işime yaradı ve özellikle kitabın içerisindeki hap notlar konuyu kavramama ve de önemli bilgileri hızlı bir şekilde ayırt etme ve konuyu anlamamda çok işime yaradı.Bir spl sınavı adayı olarak sınava girecek herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

  3. Kitapta çok detaya inmeden önemli yerlere vurgu yapılmış, açık bir dille yazılmış, hap notlar verilmiş, barkodlu anlatımlarla akılda kalıcılık sağlanmış… Sınava hazırlananlara kılavuz niteliğinde bir kitap. Özlem hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

  4. Merhaba öncelikle Özlem Dallı hocam ve ekibine çok teşekkür ederim. Bu kitapla tek seferde SPK sınavı verilebilir. Kitabın içerisinde ki özet sunumlar,hap notlar, barkodlu anlatımlar hızlıca net şekilde konunun anlaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Sınava girecek tüm adaylara kesinlikle tavsiye ederim. Spk sınavına defalarca giren, her girdiğinde ödenen ücretleri düşünürsek böyle bir kitap için belirlenen fiyat çok uygun, mevzuat değişir diye düşünmeyin bu kitap ve yan dergilerine kesinlikle sahip olmalısınız.

  5. Düzey 1 kitabının inanılmaz faydası oldu. Sınavda çıkan sorular kitaptaki nokta atışı bilgiler ve hap notlar kısmındaki bilgilerdi diyebilirim Özlem Hoca ve ekibi bu konuda gerçekten çok iyi analiz yapmışlar. Herkese tavsiye ederim, iyi ki almışım 😎💪

  6. Merhaba
    Sermaye Piyasası Lisanslama Düzey 1 Hap Notlar Kitabı + dergi nereden sipariş verebilirim ?

    Ücret + kargo ?

Mesaj At

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©  Tüm Hakları Saklıdır. Mücahid Gerede