Dönüşüm Yolculuğunda Doğru Noktadan Başlamak

Dijital Dönüşüm sadece teknolojik bir süreç olmayıp aynı zamanda da yeni iş ve iş adaptasyonunu da içeren bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bankacılık sektöründe de fon akışı sağlamaları açısından büyük bir yere sahiptir.

Analog Dünyadaki çelişkilerden kurtulabilmek için önemli bir rolü vardır. Yeni Dünya DİJİTAL DÖNÜŞÜM zihin yapısını değiştirmekle kalmayıp, gelenekselleşmiş bakış açısını da değiştirerek yeni beceriler ve teknolojik açıdan dahil olunmuş olur.

Sürdürülebilir büyüme için takım çalışmasının önemi oldukça büyüktür. Bütün sektörlerde çalışanlar için DİJİTAL kimlik mutlaka oluşturulmalıdır. Bankacılık, Pazarlama, Sigortacılık, Dış Ticaret, Gazetecilik vb. binlerce sektör de kullanılmaktadır.
Günümüz de Dijitalleşme ve Dijital dönüşüm kavramları herkes için büyük bir önem kazanmaya başlamıştır. Bu süreç zarfında analog Dünya’da ki çelişkilerden kurtulabilmek için de büyük bir yere sahip olmaktadır.

Önemli çünkü..

Yaşam kalitesi üzerinde müthiş denilecek kadar etkileri bulunmaktadır. İnsanlar Dijital Dönüşümle kendilerini ifade ederken, karşılaştıkları engelleri aşıyorlar ve bu şekilde işlerini kolaylaştırıp, çözüme ulaşabiliyorlar. Böylelikle inovasyon ve girişimcilik gelişiyor. Mantıklı ve değerli kullanım alanlarını bulup, bunun üzerinden yürümek en hızlı şekilde ilerlememizi sağlayacaktır.

15 Kasım 2020

0 yorum "Dönüşüm Yolculuğunda Doğru Noktadan Başlamak"

Mesaj At

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©  Tüm Hakları Saklıdır. Mücahid Gerede