Ders Konuları

Canlı Derse Giriş
Canlı Derse Giriş 00:00:00
Materyaller
Yatırım Kuruluşları (Video) 00:00:00
Yatırım Kuruluşları (Materyaller) 00:00:00
Yatırım Kuruluşları (Öğreten Sorular) 00:00:00
SPL Karışık (Öğreten Sorular) 00:00:00

Ders Yorumları

5

5
6 yıldız
 • 5 Yıldız6
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Teşekkürler

  5

  Ben şahsen 200-300 sayfalık spl notlarını çalışamadım. Maalesef detaylarda boğuluyordum. Sağolsun arkadaşımın vasıtasıyla 1 ay gibi kısa bir sürede hem yatırım kuruluşlarını hem de spa 1 dersini 64-78 gibi notlarla geçerek verdim. Bu puanlatı bir de elektronik sınavda aldım. Malumunuz elektronik biraz daha zor.
  Özlem dallı hocamız dikkat edilmesi gereken bütün yerleri özet olarak sunuyor. Çok değerli bir insan, diğer lisanslarım için de kendisi ve rekabet akademiyle tamamlayacağım inşallah. Özel soru sormak isteyen arkadaşlar kurum ile iletişime geçip cep numaramdan ulaşabilir, herkes geçsin inş. Bankacı olduğum için tel i açamasamda mutlaka dönerim.
  Kolay gelsin.

 2. Profesyonel Eğitimin Başarısı

  5

  Öncelikle Rekabet Akademisi emektarcılarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
  Bir uzaktan eğitim ancak bu kadar iyi ve verimli aktarılabilir.
  Bu dersten elektronik sınavdan 64 puan alarak başarılı oldum.daha yüksek de alabilirdim lakin dikkatsizlikten kaçanlar oldu:)
  Aslında çok fazla söylenecek birşey yok zaman kaybetmeden başarılı olmak için mesleğinde profesyonel olmuş Özlem Dallı hanım ve ekibi Tuğba hanım ,Irmak hanım ile temasa geçmek gerisi sizinde emeğinizle Başarıya ulaşılacaktır.

  Sağlıcakla kalın.
  Herkeze SPL alma yolunda başarılar diliyorum.

 3. 5

  Özlem hocam ve ekinine verdiği emeklerden dolayı çöl teşekkür ederim. Son derece özverili ile yürüttükleri bir süreçti. Bende sayenizde lisansımı almış bulunmaktayım . Çok çok teşekkürü ederim hersey için….

 4. Mükemmel teşvik edici bir eğitim

  5

  Alamadığım dersleri bile şimdi daha iyi anlıyorum. Ve keşke daha önce bu eğitimi alsaydım diye pismanliklarim oldu. Umuyorum sonuçlar da iyi olacak

 5. Rekabet Akademisi

  5

  Tanışmam çok sonraları oldu ama iyiki rekabet akademisinden eğitim almışım, çevremde kim spl ile ilgili birşey sorsa direkt Rekabet Akademisiyle görüşmesini öneriyorum,

  2020 Aralık ayı Yatırım kuruluşu Elektronik sınavdan 72 alarak geçtim, SPL1 düzey lisansı almaya hak kazandım, özellikle Özlem hocaya teşekkür ediyorum.

 6. 5

  Lisansımı aldım Özlem hocam ve ekibine çok teşekkür ederim:)

303 KAYITLI ÖĞRENCİ
©  Tüm Hakları Saklıdır. Mücahid Gerede