Ders Konuları

Canlı Derse Giriş
Canlı Derse Giriş 00:00:00
Materyaller
Yatırım Kuruluşları (Video) 00:00:00
Yatırım Kuruluşları (Materyaller) 00:00:00
Yatırım Kuruluşları (Öğreten Sorular) 00:00:00
SPL Karışık (Öğreten Sorular) 00:00:00
Yatırım Kuruluşları – Kitle Fonlaması (Öğreten Sorular) 00:00:00
Yatırım Kuruluşları (Hatırlanan Sorular) 00:00:00

Ders Yorumları

5

5
16 yıldız
 • 5 Yıldız16
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Teşekkürler

  5

  Ben şahsen 200-300 sayfalık spl notlarını çalışamadım. Maalesef detaylarda boğuluyordum. Sağolsun arkadaşımın vasıtasıyla 1 ay gibi kısa bir sürede hem yatırım kuruluşlarını hem de spa 1 dersini 64-78 gibi notlarla geçerek verdim. Bu puanlatı bir de elektronik sınavda aldım. Malumunuz elektronik biraz daha zor.
  Özlem dallı hocamız dikkat edilmesi gereken bütün yerleri özet olarak sunuyor. Çok değerli bir insan, diğer lisanslarım için de kendisi ve rekabet akademiyle tamamlayacağım inşallah. Özel soru sormak isteyen arkadaşlar kurum ile iletişime geçip cep numaramdan ulaşabilir, herkes geçsin inş. Bankacı olduğum için tel i açamasamda mutlaka dönerim.
  Kolay gelsin.

 2. Profesyonel Eğitimin Başarısı

  5

  Öncelikle Rekabet Akademisi emektarcılarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
  Bir uzaktan eğitim ancak bu kadar iyi ve verimli aktarılabilir.
  Bu dersten elektronik sınavdan 64 puan alarak başarılı oldum.daha yüksek de alabilirdim lakin dikkatsizlikten kaçanlar oldu:)
  Aslında çok fazla söylenecek birşey yok zaman kaybetmeden başarılı olmak için mesleğinde profesyonel olmuş Özlem Dallı hanım ve ekibi Tuğba hanım ,Irmak hanım ile temasa geçmek gerisi sizinde emeğinizle Başarıya ulaşılacaktır.

  Sağlıcakla kalın.
  Herkeze SPL alma yolunda başarılar diliyorum.

 3. 5

  Özlem hocam ve ekinine verdiği emeklerden dolayı çöl teşekkür ederim. Son derece özverili ile yürüttükleri bir süreçti. Bende sayenizde lisansımı almış bulunmaktayım . Çok çok teşekkürü ederim hersey için….

 4. Mükemmel teşvik edici bir eğitim

  5

  Alamadığım dersleri bile şimdi daha iyi anlıyorum. Ve keşke daha önce bu eğitimi alsaydım diye pismanliklarim oldu. Umuyorum sonuçlar da iyi olacak

 5. Rekabet Akademisi

  5

  Tanışmam çok sonraları oldu ama iyiki rekabet akademisinden eğitim almışım, çevremde kim spl ile ilgili birşey sorsa direkt Rekabet Akademisiyle görüşmesini öneriyorum,

  2020 Aralık ayı Yatırım kuruluşu Elektronik sınavdan 72 alarak geçtim, SPL1 düzey lisansı almaya hak kazandım, özellikle Özlem hocaya teşekkür ediyorum.

 6. 5

  Lisansımı aldım Özlem hocam ve ekibine çok teşekkür ederim:)

 7. 5

  Lisansımı aldım. Özlem hocam ve Rekabet Akademisi tüm ekibine teşekkür ediyorum

 8. 5

  Öncelikle verilen emek ve gösterilen yakın ilgi için özlem hocamıza ve ırmak hanıma teşekkür ederim. Spl sınavları için özlem hocanın eğitimlerne katılıp dinlemek yeterli olur başka ders notlarına gerek yok:)

 9. Lisansımı aldım. Özlem hocam ve Rekabet Akademisi tüm ekibine teşekkür ediyorum

  5

  Lisansımı aldım. Özlem hocam ve Rekabet Akademisi tüm ekibine teşekkür ediyorum

 10. TEŞEKKÜRLER

  5

  İlk deste “burda anlatılanlar size yeter” dediğinde şaşırarak ilerlesem de son 1 ayda sadece Özlem Hocam’ın dersleri ve kaynakları ile hiç de zorlanmadan düzey 1 lisansımı ilk girişte almış bulunmaktayım. Tanıştıktan sonra finans dünyasına ve kariyerime bakış açımı değiştirip/geliştirip sayesinde çağı yakalamama vesile olan çok değerli Rekabet Akademi ailesine ve çok saygıdeğer Özlem Hocam’a burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Ve tabi ki düzey 2 için kendisi ile yola devam edeceğimi gönül rahatlılığı ile söylüyor, herkese tavsiye ediyorum.

 11. 5

  Sadece Özlem hocam’ın canlı dersini ve videolarını dinleyerek bol bol soru çözerek girdiğim ilk sınavda yatırım kuruluşlarından 62 alarak geçtim. Özlem hocama ve rekabet akademisindeki ekibe teşekkürlerimi bir kez daha iletmek isterim . Özlem hocam enerjiniz yeter:)

 12. 5

  Özlem hocam videolarda önemseyin dediği herşeyi önemseyin detaylarda boğulmayın dediği yerleri geçin 🙂 keşke daha önce tanısaydım nokta atışı bilgiler hap notlar eğitim sonrası koçluğu yönlendirmesi bizler için bulunmaz bir nimet değerlendirmenizi şiddetle öneririm. Defalarca girdiğim yatırım kuruluşundan eğitim sonrası 88 alarak geçtim ve lisansımı alıyorum. Rekabet akademisi ekibi özlem hocam başta olmak üzere hepsine sonsuz teşekkürler. Başka eğitimlerde görüşmek üzere ❤️

 13. Düzey 1

  5

  Özlem Hoca’nın doğru yönlendirmesi ile nihayet düzey 1 lisansını almaya hak kazandım. Kendisine, ekibine, Tuğba Hanım, Mihriban Hanım’a desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

 14. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansı

  5

  Tuğba Hanım’ın Telegramda yönlendirmesi ile Rekabet akademisine kaydımı yaptırdım. Profesyonel bir ekibin içine dahil oldum. Özlem Dallı Hocam ile tanıştım. Kendisini her alanda ileri düzeye taşımış bir KOÇ. Onun stratejisine sadık kaldım. Neyi, nasıl yapmak gerektiği ile ilgili her aşamada destek oldu. Özel mesajlarıma bile vakit ayırdı. Sisteme yüklemiş oldukları materyaller oldukça yeterli. Özlem Hocam’ın Yatırım kuruluşu ile ilgili yönlendirmesi ve motivasyonları sayesinde, Elektronik sınavdan 84 alarak geçtim, SPL1 düzey lisansı almaya hak kazandım. Ben süreçteki destekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Tuğba Hanım ve Mihriban Hanım’a kayıt ve sistemsel tüm çalışmalarda destek oldukları için ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.
  Rekabet Akademsi diğer Lisans ve Eğitimler için benim için tek kurumdur. Her zaman kendimi geliştireceğim yenilikçi bir eğitim disiplinine sahip olduğunu düşünüyorum.

 15. 5

  Özlem hocanın doğru yönlendirmesi ve desteği ile lisansımı aldım teşekürediyorum

 16. Teşekkür

  5

  Özlem hocam ve ekibine desteği için çok teşekkür ederim . Lisansi aldım.

1209 KAYITLI ÖĞRENCİ
©  Tüm Hakları Saklıdır. Mücahid Gerede