Detaylı bilgi için tıklayın: dijital_finans_muhendisi

 

Ders Konuları

Canlı Derse Giriş
Canlı Derse Giriş 00:00:00
Materyaller
Dijital Finans Mühendisi Eğitimi ve Sertifika Programı (Materyaller) 00:00:00
Dijital Finans Mühendisi Eğitimi ve Sertifika Programı (Video) 00:00:00

Ders Yorumları

5

5
13 yıldız
 • 5 Yıldız13
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. 5

  Geleceğe yönelik atılmış güzel bir adımdı. İyiki bu dersi almışım. Çok faydalı bir eğitim oldu. Özlem hocama ve tüm ekibe teşekkür ederim.

 2. Dıjıtal finans uzmanlığı

  5

  Geleceğe yönelik ışık saçan ileriye yönelik kendimin ve gelecekte bizi nelerin bekleğini ön gördüğümüz çok verimli ve güzel bir eğitim oldu iyiki katılmışım bürün ekibe sonsuz teşekkürler iyiki varsınız rekabet akademisi.

 3. Dijital finans Uzmanı -E.D.

  5

  Dijitalleşen dünyamız bu yönde ilerlerken, bu eğitimi almak için kayıtsız kalamazdim, Tam da beklediğim gibi bir egitim geçti.Özlem DALLI hocamız başta olmak üzere alanında profesyonel ve uzman kadrosuyla, bizlerin ufkunun açılmasına katkı sağlayarak, bu eğitim bizlere dijital dünyaya apayrı bir bakış açısı getirdi.Tabi bu uzman kadro REKABET AKADEMİSİ ile birleşince ortaya MÜKEMMELİYETÇİ bir yapı çıkmış. Bu eğitim de emeği geçen tüm hocalarıma tekrardan teşekkürlerimi sunar,REKABET AKADEMİSİNİN başarılarının devamını dilerim. İYİ Kİ VARSINIZ…

 4. Dijital Finans Uzmanlığı

  5

  Geleceğin tahmin ettiğimiz gibi çok uzakta olmadığı gerçeğiyle bizi yüzleştirerek dijital dönüşümün ilk adımlarının finans dünyasında nasıl gerçekleştiği noktasında bizlere öncelikle konuya dair bilinç oluşturmakla birlikte değişimlerin oluşturdu finansal enstrümanları mesleki eğitim ölçüsünde tanıtmış bulunmaktadır. Öncelikle Özlem Hocam’a ve eğitim aldığım tüm Hocamlarıma teşekkür ederim.

 5. 5

  Bir bankacı olarak finansal konulara aşina olduğumu sandığım ama baya bir dışında kaldığımı anladığım, uygulamalı atölye çalışmaları ile dijitallesen finans dünyasını tanıyarak farkli bakış açılarina kavuştugum güzel keyifli akıcı, bilgilendirici bir egitimdi. Digital dönüşüm ve blokchain hakkında öğrendiğim detaylı bilgiler ile iş hayatımda ve günlük yaşantımdaki cevreme danışmanlık yapabileceğim. Herkesin bu konuda yetkinlik kazanması gerekiyor. Kesinlikle bu eğitim programina katılıp dijital finans konusunda yetkinlik kazanmaya başlamalısınız.

 6. Dijital Finans Uzmanlığına Yönelik

  5

  Hangi sektörden olursanız olun kendi meslek kolunuzun geleceğine dair bir fikir edinmeye başladığınız, ufkunuzu ve kafanızda gelecek kapıları açan bir eğitim. Tüm hocalarıma bilgi dolu ve heyecanlı anlatımları için teşekkür ederim. Onların inancı, sektörün içinde oluşları ve sektörün geleceğini yakından takipleri ilham verici. Teşekkürler.

 7. 5

  Gelecek adına farklı bir bakış açısı getirmem için katılmış olduğum bir eğitim olup eğitimin başlangıcından sonuna bana yeni bilgiler öğreten farklı bir vizyon katan başta hocalarım olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 8. 5

  Gelişen piyasa koşullarını takip edip ayak uydurmak isteyen herkesin alması gereken elzem bir sertifika. Rekabet Akademisi nezdinde tüm eğitmen hocalarımıza bizlere kattıkları için teşekkürler.

 9. Teşekkürler

  5

  Eğitime başlamadan önce yüzeysel olarak bilgi sahibi olduğum konuları , her biri konusunda uzman hocalarımız sayesinde öğrenmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hiçbir dersi kaçırmadan büyük bir heyecanla takip ettim. Hazırlanan başarılı eğitim içeriği ve anlatımları için başta Özlem hocamız olmak üzere tüm hocalarımıza çok teşekkür ediyorum.

 10. Çok teşekkür ederim katkılarınız için.

  5

  Eğitim için çok teşekkür ederim bakış açımı bir hayli degistirdi

 11. 5

  Finans sektöründe bir çalışan olarak, iyi bir müşteri deneyimi sunmanın ancak gelişmiş teknoloji ile mümkün olduğunu düşünüyorum, dolayışı ile aslında bütün sektörler açısından oyun değiştirici bir teknolojinin kapıda olması, değişecek hizmet şekli ve paranın hızla dijitalleştiği, hatta gelecekteki dijital değişimleri konuşuyor olmak çok heyecan vericiydi…bu düşüncem ileride de değerli hocalarımın bilgi ve tecrübelerinden faydalanıyor olmakta çok kıymetliydi.Teşekkkürler Rekabet Akademisi💐

 12. Dijital Finans Uzmanlığı

  5

  Hızla değişen-dönüşen dijital çağın bireyleri olarak sürekli kendimize değer katıp bir sonraki adımları emin bir şekilde atmak adına her sektörü yakından alakadar “dijital” gelişimin finansal tarafını yakından tanıma fırsatı bulduğum bu eğitim çok keyifli ve dolu dolu geçti. Başta Özlem Hoca olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim🙏🏻🌼

 13. REKABET AKADEMİSİ KALİTESİ.

  5

  Dijital Finans alanında yeni kazanımlar edinmek,Özlem hocamızdan ve diğer hocalarımızdan aldığımız dinamik ve gelişen teknolojiye yönelik faydalı bilgilerle aynı zamanda yapılan uygulamalı çalışmalarla birlikte hepsi çok faydalı oldu ve bu deneyimi tecrübe etmek yeni bilgiler öğrenmek çok keyifliydi.Bilmediğim ya da hiç duymadığım bir çok konuda bana katkısı oldu ve her dersi merakla dinledim.Başta Özlem hocam olmak üzere tüm hocalarıma teşekkür ediyorum.

51 KAYITLI ÖĞRENCİ
©  Tüm Hakları Saklıdır. Mücahid Gerede